2007. december 2., vasárnap

We Are the Strange


Milyen lehet a látvány David Lynch lelki szemei előtt, mikor a Radírfej forgatása közben elnyal egy A4-es méretű LSD-t?
És ha megspékeljük azzal, hogy közben rákattan egy gameboy-ra és bennragad a játékban? Mindezt papírmasékkal, animációval, elmebeteg babákkal és sok vérrel nyakonöntve?

Talán ilyen:





A Fűnyíró Ember megkapta élete első nintendóját és azt választotta a 8bit-es horror helyszínének.
Értelmetlenek a szavak, a képek magukért beszélnek.

(a képek felbontása nem rossz, klikk és mentés ha érdekel valamelyik)


>> OFFICIAL SITE >> MYSPACE >> YOUTUBE >>

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

desokidődvan Tibi.. :P

viszont a szóellenőrzős rész megfogott: kahcbta!!!

a hácé keresztbeszabta, vagy vmi ilyesmi érzet, de lehet csak megártott a sebesség.. ;D

Unknown írta...

huh ez így ilyenkor elég súlyos:) a zene/hangulat isten:) mármint ami a trailert illeti. remélem lesz vmi game nintendo wii-re.