Milyen lehet a látvány David Lynch lelki szemei előtt, mikor a Radírfej forgatása közben elnyal egy A4-es méretű LSD-t?
És ha megspékeljük azzal, hogy közben rákattan egy gameboy-ra és bennragad a játékban? Mindezt papírmasékkal, animációval, elmebeteg babákkal és sok vérrel nyakonöntve?
Talán ilyen:
A Fűnyíró Ember megkapta élete első nintendóját és azt választotta a 8bit-es horror helyszínének.
Értelmetlenek a szavak, a képek magukért beszélnek.
(a képek felbontása nem rossz, klikk és mentés ha érdekel valamelyik)





>> OFFICIAL SITE >> MYSPACE >> YOUTUBE >>
És ha megspékeljük azzal, hogy közben rákattan egy gameboy-ra és bennragad a játékban? Mindezt papírmasékkal, animációval, elmebeteg babákkal és sok vérrel nyakonöntve?
Talán ilyen:
A Fűnyíró Ember megkapta élete első nintendóját és azt választotta a 8bit-es horror helyszínének.
Értelmetlenek a szavak, a képek magukért beszélnek.
(a képek felbontása nem rossz, klikk és mentés ha érdekel valamelyik)





>> OFFICIAL SITE >> MYSPACE >> YOUTUBE >>

















2 megjegyzés:
desokidődvan Tibi.. :P
viszont a szóellenőrzős rész megfogott: kahcbta!!!
a hácé keresztbeszabta, vagy vmi ilyesmi érzet, de lehet csak megártott a sebesség.. ;D
huh ez így ilyenkor elég súlyos:) a zene/hangulat isten:) mármint ami a trailert illeti. remélem lesz vmi game nintendo wii-re.
Megjegyzés küldése