2007. december 5., szerda

Street Art Graphics

De most komolyan. El tudnátok képzelni egy ilyet a Deák tér közepén?

Vagy egy ilyet az Andrássy úton?


Nyálcsorgatás a teljes galériára a Fun Tuna blogon.

3 megjegyzés:

Sis írta...

akárhányszor ilyen képet látok, hiába meresztem a szemem nem tudom elképzelni, hogy a fenébe lehet ilyet megalkotni O_O
akarok látni egy ilyet élőben, mert nem tudom elképzelni hogy ilyen létezik _O_

lea írta...

aaaaa
dettó
jaj
(tudom, nemtúlértelmes, de fogadd el, a méhedből származom!)

Unknown írta...

sis: sopronban van ilyesmi, egy házra festve, pont kanyarodik mellette két irányba az út eredetileg és olyan a festés, mintha a házban folytatódna tovább:D alá ki is tettek két hatalmas táblát, ami jelzi, hogy éles kanyar, vigyázat:D régebben élethűbb volt, de aztán butítottak rajta, mert tényleg csalóka és akár balesetveszélyes is lehetett volna.