2007. december 12., szerda

2TB-os "Biblia"

Az internet átka az iszonyatos adatmennyiség. Zene/film/klipfanatikusként jómagam is
ezerszer szembesültem a problémával, amikor végképp nem fért több cucc a vinyóra.

Emlékszem még, amikor floppykon adogattuk egymásnak a játékokat. Emlékszem amikor oprendszerrel együtt elfért a teljes winchesterem egy cd-re. Ma már én is kiröhögöm azt a merevlemezt, ami 40Gb alatt van.

Node van itt egy tökéletes karácsonyi ajándékötlet. A mérete akkora kb., mint Stephen King - It (Az) című klasszikusának első része. Vagy Rejtő Jenő - Légióstörténetek összes. A különbség annyi, hogy ebbe elfér 2 TeraByte (2.048 GigaByte) adat, összesen két beépített vinyón. Ha pótolhatatlan adatokat tartunk rajta. akkor a kettő közül az egyik csak a backupért felel. Olcsónak nem olcsó (118.000 Ft +áfa), de hasznosnak nagyon is hasznos. És itthon is kapható, a teljes szériával együtt.

[ forrás: Pazar cuccok ]

4 megjegyzés:

Névtelen írta...

nem 1024 a váltószám? o.o

NINth írta...

okos kislány :]
csak kerekítettem ;P

Névtelen írta...

ühü
és teszteltél, hogy eleget tanultam-e tőletek ^^
<3

NINth írta...

5-ös :*