Ismeritek azt az érzést, amikor épp valami nagyon fontosat csináltok a pc előtt és megmozdulni sincs ingerencia? Amikor már harmadik órája zoomoltok a képernyőre és a kávé is kihűlt? Vagy épp fordítva és a dögmelegben még annyi erő sincs, hogy kinyisd az ajtót egy kis huzat miatt?
Van megoldás!
Kényelmes kockák figyelmébe:
HORDOZHATÓ ITALMELEGÍTŐ
(amikor eléri a kívánt hőfokot, stílszerűen fekete lesz)



[ forrás: Yanko Design ]
USB-S VENTILÁTOR
(no comment, a képek magukért beszélnek)





[ forrás: Akihabara News ]
Van megoldás!
Kényelmes kockák figyelmébe:
HORDOZHATÓ ITALMELEGÍTŐ
(amikor eléri a kívánt hőfokot, stílszerűen fekete lesz)



[ forrás: Yanko Design ]
USB-S VENTILÁTOR
(no comment, a képek magukért beszélnek)





[ forrás: Akihabara News ]
















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése