
Dubai nem egy szegény ország, ez tény. Nade az már tényleg a pofátlanság határát súrolja, hogy 1,1 billió dollárért csinálnak magunknak igazi Jurassic Parkot.
109 mozgó dínó, kb. 46.000 nm-en.
Még nincs túl sok információ a pontos adatokról, de annyit már lehet tudni a marketingszövegekből, hogy "A park high-tech speciális effektekkel és grafikákkal mutatja be a látogatóknak a Föld Nagy Bumm utáni születését, a hegyek és óceánok kialakulását, valamint a dinoszauruszok korszakát."

A hivatalos trailer:
És a valamivel reálisabb pillanatkép:
















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése