Mivel vészesen közeleg A Nap, kellemetes ünnepeket, sok édes-fűszeres forraltbort, fenyőillatot és kismellű ninjalányokat/nagyszemű hobbitokat kívánok minden olvasónak ezzel a szovjet képeslappal (a galériából), amiről megtudhatjuk, hogy a Télapónak már akkor annyi munkája volt, hogy rakétákkal kellett közlekednie.
















2 megjegyzés:
hohhohohó!
ITZ SANTAAA!!! 8DDD
Megjegyzés küldése