2008. február 7., csütörtök

Daily pleasure

[ via Sky news ]

4 megjegyzés:

Sis írta...

és mondja még valaki, hogy egy mélybarna szem nem lehet szép.. ;)
<3

Névtelen írta...

de a világos szem akkoris szebb :)

Sis írta...

ezzel csak próbáltam kompenzálni a kisebbségi érzésemet a fekete szemeim miatt :p

(amúgy tényleg szebb)

Névtelen írta...

a fekete is tud szép lenni némely esetekben.. például a tiedben biztos azok :)