2008. február 27., szerda

Beatbox (house-techno)

Pár napja láttam meg ezt a videót LD50 fórumon. Első megnézés után alig bírtam felkaparni az államat a földről, ezért megnéztem mégegyszer. Aztán mégegyszer és mégegyszer. Most, így 10 meghallgatás után már nem bírom ki, hogy ne osszam meg veletek. Nem vagyok különösebben oda a freestyle, beatbox cuccokért, de ez egy kicsit más. Ez house.

00:55-től kezdődik a lényeg, aztán 02:50-től jön a súlyosság.

Roxorloops, a svájci beatboxer:

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Asztakurva O.O

Sis írta...

ha lenne jutubos lasztefem, ez nyerné a hetet.
nem birok lekattanni róla, ébredés óta már vagy 5x meghallgattam O______O