2008. február 2., szombat

Daily pleasure

1 megjegyzés:

Lady Opal írta...

Ehh-ehh, olyan kocsin tanultam vezetni, aminek ugyanilyen színű volt a kormánya. :)

Egyébként tetszenek az ilyen ötletek, amik feldobják egy cseppet a szürke várost, anélkül, hogy maradandó kárt okoznának bármiben is.