2008. január 5., szombat

Vitaly S Alexius


(1200X1802)

(1190X1190)
(1130X1728)
(1600X1500)
(1200X800)
(1200X1176)
(1200X1200)

5 megjegyzés:

Névtelen írta...

énis pont a minap töltöttem le a képeit :)

Névtelen írta...

ot en is megtalaaltam mar Deviantarton. felelmetes, hogy mennyire kidolgozottak a munkai, es ahogy a szineket hasznalja.. nagyon ut!
a Feral Nova nagy kedvencem, meg az Entropy, es Amber Citadel is (L)

Névtelen írta...

bezony, hozzá visszajárunk egy ideje körbenézni.. ^^

+ azert vártam volna _ezekhez_ a képekhez pár apokaliptikus előrejelzést szilárd tibor módra.. ;DDD

NINth írta...

muhha :D
jolvan, ha legközelebb ilyen vagy hasonló galéria jön szembe, kommentálom majd, hogy mit ábrázolnak a képek és honnan jöhetett az ihlet ;D

egyébként nekem főként a színvilága tetszik, az apokalipszishangulat pediglen..hmhm.. szeressük :)

Névtelen írta...

nemkötelez, csupán mondhatni meglepődöttem.. ;]p