ot en is megtalaaltam mar Deviantarton. felelmetes, hogy mennyire kidolgozottak a munkai, es ahogy a szineket hasznalja.. nagyon ut! a Feral Nova nagy kedvencem, meg az Entropy, es Amber Citadel is (L)
............................................. Music Visual Movie Clip Design Feeling Story CoffeeRandomFuture Past Thinking Horror Cyber CultureLoveStyle ............................................. Ha ajánlanál valamit a blogra, vagy kontaktolnál: ........................ If you would recommend something for the blog, or would like to contact me: generation.harder|gmail|com .............................................
5 megjegyzés:
énis pont a minap töltöttem le a képeit :)
ot en is megtalaaltam mar Deviantarton. felelmetes, hogy mennyire kidolgozottak a munkai, es ahogy a szineket hasznalja.. nagyon ut!
a Feral Nova nagy kedvencem, meg az Entropy, es Amber Citadel is (L)
bezony, hozzá visszajárunk egy ideje körbenézni.. ^^
+ azert vártam volna _ezekhez_ a képekhez pár apokaliptikus előrejelzést szilárd tibor módra.. ;DDD
muhha :D
jolvan, ha legközelebb ilyen vagy hasonló galéria jön szembe, kommentálom majd, hogy mit ábrázolnak a képek és honnan jöhetett az ihlet ;D
egyébként nekem főként a színvilága tetszik, az apokalipszishangulat pediglen..hmhm.. szeressük :)
nemkötelez, csupán mondhatni meglepődöttem.. ;]p
Megjegyzés küldése