Néhol picit fura hangulatok keverednek ennél a Santa Monica partjairól alkotó srácnál (29 éves, nyugodtan tegezhető), itt szürreális, ott tündéri gyermekmesés, amott meg sötét romantika járja át. A színes képek furcsa bája azonban megmarad mindnél. Vigyázz, varázslat!
2008. január 22., kedd
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





















3 megjegyzés:
te, ez bejön.. : )
:))))
nagyon érdekes ez a csávó, nem nagyon lehet bekategorizálni sehova.
nekem az első és a harmadik a nagy kedvenc
az első az Sigur Rós, még csinált kettőt, amit úgy tartott, hogy a XXI. század nagy zenéje, a másik kettő a Tool és a NiN... nem csal a srác ízlése :)
Megjegyzés küldése