2008. január 12., szombat

Smoking Mittens

Nagyon hideg van, emellett nem lehet elmenni. Én, mint erős dohányos, gyakran találkozom olyan helyzettel, amikor inkább rá sem gyújtok, csak ne fagyjon le a kezem.
Nade!
Mint mindenre, erre is van megoldás:


[ via: Suck UK ]


(őszintén? igazából csak a lány szemeibe szerettem bele :$)

4 megjegyzés:

Névtelen írta...

már régebben rátaláltam erre a képre, imádom ezt a lányt

Névtelen írta...

10pont.. : )

NINth írta...

Lehel: hol lehet megtalálni ezt a lányt? lehet tudni a nevét, vagy valamit? nagyon szép :O

Sis írta...

nagyon ötletes :)
de én megoldom a cigizést sima kesztyüben is. büdös lesz ugyan, de sztem ez a lyukas egyujjas is :)

a lány meg tényleg gyönyörü O_O