Nagyon hideg van, emellett nem lehet elmenni. Én, mint erős dohányos, gyakran találkozom olyan helyzettel, amikor inkább rá sem gyújtok, csak ne fagyjon le a kezem.
Nade!
Mint mindenre, erre is van megoldás:


[ via: Suck UK ]
(őszintén? igazából csak a lány szemeibe szerettem bele :$)
Nade!
Mint mindenre, erre is van megoldás:


[ via: Suck UK ]
(őszintén? igazából csak a lány szemeibe szerettem bele :$)
















4 megjegyzés:
már régebben rátaláltam erre a képre, imádom ezt a lányt
10pont.. : )
Lehel: hol lehet megtalálni ezt a lányt? lehet tudni a nevét, vagy valamit? nagyon szép :O
nagyon ötletes :)
de én megoldom a cigizést sima kesztyüben is. büdös lesz ugyan, de sztem ez a lyukas egyujjas is :)
a lány meg tényleg gyönyörü O_O
Megjegyzés küldése