Pár napja jártam a Budapest jazz klub (Kossuth klub) falai közt és megpróbáltam megfogni néhány kockát a helyszín szelleméből. Külön apropó a galériához, hogy ha minden működik, akkor Május 10-én lesz szerencsém szervezni a helyszínre egy High Echelont.[itt az arhív, ha nem ismerős a név]
A tartalomból annyit elárulhatok, hogy a helyszínhez mérten rendhagyó lesz, az elegancia, minőség és látvány jegyében. Live actek, Dj-k, extra visual és kiállítások várhatók, két emeleten, exkluziv helyszínen. Bővebbet hamarosan, most először egy kis ízelítő a helyszínből.
gallery
@
ninth.beats.hu:

[ official site ]
















5 megjegyzés:
nagyon köszönöm hogy elkészült ez a gallery :D
just call if u need help ;)
Suu, alapabb vagy, mint a fellépők :]
Súlyos ez a hely, ezek a felületek eszméletlen durvák lennének neonnal meg uv-val megdobva... látom az egészet magam előtt. Mindenképp Pesten leszek, sign me up!
Ez fasza, csak pont aznap lesz a szulinapom, igy nem valoszinu, hogy ott leszek.
Amit kertel pedig folyamatban van, sajnos nem olyan egyszeru, mint hittem (ertsd: nem igazan van ra alkalmas ember. :S)
Megjegyzés küldése