A Pendulum egy hivatalos Myspace blogban bejelentette, hogy a Május 12-én megjelenő új albumot [In Silico] megelőző single (megjelenés: április 14-én digitális formátumban, áprillis 28-án pedig lemezen, 500 promóciós bakelit formájában) tartalmazni fog egy Original és egy V.I.P. mixet a Propane Nightmares című trackből. Az V.I.P. Mix Rob saját keze munkája, viszont az Original már egy érdekesebb(?) darab, ugyanis Celldweller neve által fémjelzett, aki bevallottam Pendulumék kedvenc producere.Ha minden igaz, ez az eredeti track, amiből a remixek készülni fognak. Egészen dallamos, rockos, gitáros, énekelős. Oldschool rock és Pendulum.
Enjoy:

















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése